Сучасні засоби комунікації стали частиною нашого повсякденного життя. За їх допомоги ми спілкуємося, отримуємо необхідну інформацію, працюємо, навчаємося, розважаємося, релаксуємо. Гаджет в руках дитини – це засіб розвитку. Сучасні застосунки дають змогу тренувати пам'ять, розвивати мислення, будувати логічні ланцюжки та аналізувати. Проте іноді їх може бути забагато.

Придбати ПЗ можна за посиланням: Parental Control Kroha

Основні перестороги

Відсутність screen time (контролю часу), який дитина проводить з гаджетом у руках.

Обмежена поінформованість про особисте життя дитини за межами дому – з ким спілкується, чим цікавиться, що шукає на теренах інтернету.

Немає можливості контролювати безпеку дитини у режимі реального часу та за потреби обмежувати взаємодію з гаджетом чи контролювати виконання попередньо встановлених правил.

Рішення проблеми доволі просте завдяки тим же таки сучасним засобам комунікації – програмне забезпечення «Батьківський контроль Кроха».

Функціонал застосунку гарантує можливості віддалено виконувати дії у таких напрямках: контроль, безпека, здоров’я, підтримка постійного зв’язку.

Контролюючі функції

 1. Моніторинг розблокування екрану дає можливість знати, коли і скільки дитина взаємодіяла зі смартфоном чи планшетом.
 2. Моніторинг дзвінків, SMS, месенджерів, фото та відео, відвідуваних сайтів та змісту контенту ще на стадії пошукового запиту окреслює коло спілкування дитини, її інтереси.
 3. «Де дитина (gps контроль)» з встановленням геозони – можливість знати про місцеперебування дитини в режиму реального часу, зміну звичного маршруту та вихід за межі безпечної зони.
 4. «Контроль звуків» - можливість дистанційного відключення беззвучного режиму для підтримки постійного зв’язку з дитиною.
 5. Контроль рівня заряду батареї телефона, пам’яті та інтернет трафіку.

Дії задля безпеки

Програма пропонує набір корисних інструментів, що дають змогу віддалено впливати на взаємодію дитини з гаджетом:

 • встановлення екранного часу – встановлення часових відрізків (шкільні та додаткові заняття, сімейне спілкування, нічний час), коли смартфон або планшет не реагує на запити свого власника;
 • блокування пристрою дитини із збереженням можливості здійснювати дзвінки обмеженому колу осіб (сімейний доступ);
 • блокування небажаного контенту ще на стадії пошуку в браузері;
 • налаштування безпечного пошуку в Google;
 • блокування додатків та ігор, які є на телефоні та онлайн, блокування соціальних мереж;
 • встановлення screen time – денних лімітів користування гаджетом;
 • контроль відстані від очей до екрану – виховання «гігієни зору», що убезпечує дитину від офтальмологічних порушень;
 • функція «нічний час» дає можливість зменшити яскравість екрану, що позитивно впливає як на зір, так і на загальний стан дитини та її сон.

Програма батьківського контролю «Кроха» - надійний помічник батькам, які прагнуть бути на зв’язку зі своєю дитиною 24/7.