facebook
Избранные
Просматривать свой список избранных товаров могут только авторизированные пользователи
Авторизироваться
Вы смотрели
Список просмотренных товаров пока пуст. Вы можете начать свой выбор с каталога товаров или воспользоваться поиском.
Перейти в каталог
Личный кабинет
и статус заказа
Зарегистрироваться

Задать вопрос
Поиск
Меню
Обратный звонок

Доставка в отделения JUSTIN всего 15 грн.

c 24.04.2019 по 31.07.2019
Условия акции
Сроки проведения
c 24.04.2019 по 31.07.2019

Акція!

До 31.07.19 вартість доставки 15 грн для посилка не більше 15 кг і найдовша сторона посилки до 90 см.

Загальна інформація про доставку

Ми економимо ваш час і робимо доставку ще більш доступною. Тепер час на шопінг можна скоротити удвічі! Ваше замовлення може бути доставлений в будь-який пункт видачі посилок компанії «Justin» (супермаркети мережі «Ciльпо», «Фора», FOZZY).

Час доставки Вашої посилки компанією «Justin» в пункт призначення зазвичай становить по Києву 1 робочий день, по Україні - 1-2 робочих днів. На наступний день після оформлення Вашого замовлення ми передаємо посилку компанії «Justin» для здійснення доставки. Після цього перевізник повідомить Вас про прибуття товару в пункт призначення. Ви також можете відстежити статус посилки на сайті компанії «Justin».

Оплатити товари Ви зможете за допомогою карт VISA / Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою при отриманні посилки в пункті «Justin».

Зверніть увагу! Замовлення зберігається на пункті видачі не більше 3 календарних днів, після чого повертається назад.

Для його отримання потрібно назвати номер декларації, яку надасть Вам менеджер після відправки замовлення, а також показати документ, що засвідчує особу (паспорт або водійські права) .Якщо одержувачем вказані не Ви, компанії «Justin» при отриманні посилки потрібно пред'явити документи, що засвідчують особу, а також довіреність від одержувача.Другие акции